Вступ на 1 курс (за дипломом молодшого спеціаліста)

Якщо ти закінчив коледж чи технікум та одержав диплом молодшого спеціаліста, ти маєш право вступати на основі свого диплома до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на перший курс, але навчатись за скороченою програмою 3 роки, замість 4.

Набір на навчання проходить на спеціальність 151 “Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології”.

Ключові дати

• 12-24 липня 2017 р. – прийом заяв та документів
  • 25-31 липня 2017 р. – проведення вступних випробувань
  • 1 серпня 2017 р. – оприлюднення результатів конкурсу у вигляді рейтингового списку вступників
  • 1-5 серпня 2017 р. – виконання вступниками вимог до зарахування на місця державного замовлення
  • 7 серпня 2017 р. – зарахування вступників за державним замовленням

Пам’ятай – якщо ти будеш складати екзамени у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», тобі потрібно подати документи з 12 липня по 24 липня включно!
Екзамени розпочнуться з 25 липня.