Підготовчі курси

Оголошується набір слухачів на підготовчі курси на 2017-2018 навчальний рік

Шановні абітуріенти!

Багатьох з вас хвилюють питання: “Який фах обрати? Куди піти вчитись?”Якщо ви цікавитесь наукою, технікою, ІТ- технологіями – вам до нашого університету.

Сьогодні КПІ ім.Ігоря Сікорського, ідеєю створення якого опікувалися такі провідні вчені свого часу як Менделєєв Д.І., Кирпичов В.Л., Жуковський М.Є., Тимірязєв К.А., став не тільки найбільшим технічним університетом Європи, але й потужним науковим, просвітницьким, культурним, молодіжним центром України.

Ґрунтовна підготовка до тестування, системність, професіоналізм викладачів та досконало розроблені програми з усіх екзаменаційних дисциплін – саме за такими принципами працюють курси підготовки до ЗНО на базі ІМЯО НТУУ «КПІ ім.І.Сікорського» (Ліцензія МОН України: Серія АЕ №527265 від 09.09.2014р.) Вони – ключ до успішного складання зовнішнього незалежного оцінювання та вступу до «КПІ ім.Ігоря Сікорського»  та  інших найкращих українських ВУЗів.

5 причин для відвідування курсів

 • Навчаючись на курсах, Ви підвищите свій рівень знань для подальшого вступу до нашого Університету або до будь-якого іншого ВНЗу України.
 • Вас психологічно та організаційно підготують до незалежного тестування.
 • Ви отримаєте об’єктивну оцінку власних знань, випробуєте на собі унікальну систему проходження незалежного тестування.
 • До роботи на підготовчих курсах залучені провідні викладачі універитету, які мають багаторічний досвід роботи в системі доуніверситетської підготовки НТУУ «КПІ». При виникненні незрозумілих моментів та питань Вам завжди приділять увагу та пояснять матеріал, порекомендують літературу для самостійного поглиблення знань.
 • Ви маєте можливість відчути атмосферу навчання в університеті.

Програма підготовчих курсів затверджена Міністерством освіти і науки України. Методичне та програмне забезпечення роботи ПК дозволяє максимально синхрозувати протягом навчального року два взаємопов’язаних процеси: поглиблену підготовку до ЗНО та приведення рівня знань слухачів з фундаментальних дисциплін до рівня вимог університетських програм.

Вступ до КПІ мрія багатьох сучасних молодих людей. Наші курси спрямовані на досягнення Вашої мрії, адже вступ до КПІ відкриває практично необмежені перспективи майбутнього працевлаштування не тільки в провідних підприємствах України а й за кордоном.

Організація навчального процесу

 1. Набір на підготовчі курси здійснюється в межах затверженого ліцензійного обсягу.
 2. До складу слухачів курсів доуніверситетської підготовки зараховуються учні 10,11 класів загальноосвітніх навчальних закладів,   училищ, шкіл, ліцеїв, гімназій, а також випускники минулих років.
 3. Початок занять : з 15 вересня, в міру комплектації навчальних груп.
 4. Заняття проводяться в навчальних групах на базі університету.
 5. Навчання здійснюється з трьох конкурсних предметів, а саме: Математика, Фізика, Українська мова та література.
 6. Навчання платне. Оплата здійснюється відповідно до затверджених щорічно Кошторисів.

Атестація  слухачів

Атестацію слухачів проводить Центр тестування та моніторингу знань НТУУ «КПІ ім.І.Сікорського».

По закінченні навчального року слухач отримує Сертифікат з його підсумковим рейтингом, який є інтегральним показником якості його знань з трьох програмних конкурсних предметів.  Цей показник формується впродовж всього терміну навчання, як результат постійного моніторингу всіх видів навчальних досягнень слухача.

Основним видом самостійної роботи слухача ПК є виконання і захист ним циклу індивідуальних атестаційних робіт (ІАР) з кожного предмету впродовж навчального року.

Очний контроль якості знань слухача з усіх предметів здійснюється у формі підсумкових атестаційних  контрольних робіт (ПАКР).

Форми навчання

Вечірня -з понеділка по п’ятницю ( тричі на тиждень) з 16.30 до 19.00.

Суботня – з 10.00 до 16.00

Терміни навчання

7 місяців:   однорічний цикл- експрес підготовка;

14 місяців: для учнів 10 класів – дворічний цикл підготовки.

ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ

КОНТАКТи:

КПІ ім. Ігоря Сікорського, корпус 19, кімната 527

Семавіна Вікторія Броніславівна

050-167-84-12;  063-602-11-29