Ковалюк Дмитро Олександрович

Комп’ютерні технології та програмування-2. Програмні засоби числового аналізу (Методичні вказівки до виконання практикуму)
Технології штучного інтелекту-2. Комп’ютерні технології інтелектуального аналізу даних (Методичні вказівки до виконання практикуму)
Математичні основи теорії керування – 1. Операторні методи і теорія імовірностей (Методичні вказівки до виконання самостійної роботи)
Інтелектуальні системи управління-1. Теорія оцінювання та статичтичні гіпотези (Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт)
Технології штучного інтелекту – 1. Теорія прийняття рішень в комп’ютерних системах управління (Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт)
Автоматизація технологічних процесів галузі – 2. Локальні системи автоматизації технологічних процесів та агрегатів (Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт)
Комп’ютерні технології-2. Програмні засоби числового аналізу (Методичні вказівки до виконання розрахункової роботи)
Спеціальні розділи теорії автоматичного керування (Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт)
Технології штучного інтелекту 1. Теорія прийняття рішень в комп’ютерних системах управління (Методичні вказівки до проведення практичних занять)
Технології штучного інтелекту 1. Теорія прийняття рішень в комп’ютерних системах управління (Методичні вказівки до виконання розрахункової роботи)
Технології штучного інтелекту-2. Комп’ютерні технології інтелектуального аналізу даних (Методичні вказівки до проведення практичних занять)
Комп’ютерні технології-2. Програмні засоби числового аналізу (Методичні вказівки до проведення практичних занять)
Автоматизація технологічних процесів галузі – 1 Автоматизація типових технологічних процесів (Методичні вказівки до практичних занять)
Автоматизація технологічних процесів галузі – 2 Розрахунок параметрів регуляторів (Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт)
Комп’ютерні технології та програмування-2. Програмні засоби числового аналізу (Методичні вказівки до виконання практикуму)

Технології розробки програмного забезпечення – 1. Методології та засоби розробки (методичні вказівки до виконання розрахункових робіт) 

Технології розробки програмного забезпечення – 1. Методології та засоби розробки (методичні вказівки до виконання лабораторних робіт)

Програмування-2. ОOP (методичні вказівки до виконання лабораторних робіт)

Програмування-2. ОOP (методичні вказівки до виконання розрахунково-графічної роботи)