Наші події

Мафія ІХФ

Коли у студентів, закінчуються пари і всі жителі корпусу “засинають”, то зненацька прокидається “мафія”. Будь обережний, нею може бути кожен – починаючи від одногрупників – закінчуючи викладачами

Ситніков О.В. Викаладч кафедри АХВ

MAF4

Футбол з викладачами

“Кубок співдружності” – матч між збірними студентів та викладачів, що дозволяє провести одночасно активно з користю час і відкрити студентів та викладачів з іншого боку

Жученко О.А. Викаладч кафедри АХВ, заступник декана

Місс та Містер ІХФ

Найочікуваніша подія кожної весни – конкурс краси Міс ІХФ! Незабутню атмосферу створють красуні, які змагаються за звання найкращої та найвроливішої дівчини факультету.
Щорічне свято “Містер ІХФ”! Незвичайне, веселе і красиве шоу! Конкурс серед найкращих хлопців ІХФ, переможець якого представить наш факультет на конкурсі “Містер КПІ”!

Всі студенти кафедри

Що? Де? Коли?

Змагання “ЩО? ДЕ ? КОЛИ? “.
Повноцінний турнір з дитинства відомої гри, приймають участь команди різних курсів та викладачі кафедри

Жураковсьий Я. Ю. Виладач кафедри АХВ

Боулінг

Студенти ІХФ щороку чекають з нетерпінням листопад, щоб після важких атестацій разом із друзями, колегами та викладачами визначити кращу команду факультету у чемпіонаті з Боулінгу)